Achievements

Оқытушыларымыздың жетістіктері

Оқытушының аты-жөні Сайыс атауыОрны
1Төребекова Дәмеш«Педагогикалық  іздестіру-2018» республикалық порталының  «Ұлағатты ұстаз»республикалық байқауы
«Үздік  педагогикалық  мақала» республикалық  конкурсы «Үздік мақала»
«Белсенді қатысушы» куәлігі
 
 
 
Диплом  І дәрежелі
2Қойшыбаева Маржан«Педагогикалық  іздестіру-2018» республикалық порталының  «Ұлағатты ұстаз»республикалық байқауы
«Үздік  педагогикалық  мақала» республикалық  конкурсы «Үздік мақала»
«Белсенді қатысушы» куәлігі
 
 
 
Диплом  І дәрежелі
3Киноятова ГаляПедагогикалық  іздестіру-2018» республикалық порталының  «Ұлағатты ұстаз»республикалық байқауы»«Белсенді қатысушы» куәлігі
4Оразаева АйданаПедагогикалық  іздестіру-2018» республикалық порталының  «Ұлағатты ұстаз»республикалық байқауы«Белсенді қатысушы» куәлігі
5Сұлтанғалиев Еркебұлан«WorldSkills  Belarus»Диплом учасника
6Аяпов Елмұрат«WorldSkills  Kazahstan»
 
«Үздік  педагог – 2019» облыстық  конкурсы
Сертификат
 
 ІІІ дәрежелі  Диплом
7Аяпов Елмұрат«KazRobotiks – 2019» қалалық  іріктеу  сайысында
Жас  кәсіпкер -2019»  республикалық  стартаптар жобасы
Сертификат

Сертификат
8Қазиева Гүлнұр«WorldSkills  Aktau-2019»Сертификат
9Нурумов Бақытжан
«WorldSkills  Aktau -2019»
 
«Рухани  жаңғырудың  білім  беру  саласындағы өзектілігі », «Үздік  ғылыми
жоба»
Сертификат

Диплом
10Сақтағанова Куляш«Үздік  педагогикалық  мақала» республикалық  жобасы
«Ең білімді  педагог» ІІ республикалық  пән  олимпиадасы
«Рухани  жаңғырудың  білім  беру  саласындағы өзектілігі», «Үздік  ғылыми жоба»
Диплом  І  орын


Диплом
11Досанов Колбай«Ең білімді  педагог» ІІ республикалық  пән  олимпиадасыДиплом  І  орын
12Джолдасбаева  Гүлмира«Ең білімді  педагог» ІІ республикалық  пән  олимпиадасыДиплом  ІІ  орын
13Қыдырбаева Сандуғаш«Ең білімді  педагог» ІІ республикалық  пән  олимпиадасыДиплом  ІІ  орын
14Ізбасарова Іңкәр«Ең білімді  педагог» ІІ республикалық  пән  олимпиадасыДиплом  ІІ  орын
15Малбасов Ғалымжан«Ең білімді  педагог» ІІ республикалық  пән  олимпиадасыДиплом  ІІІ орын
16Оразбаева Айнұр«Ең білімді  педагог» ІІ республикалық  пән  олимпиадасыДиплом  ІІІ орын
17Назарбаев Бақытбек«BestSkills» өңірлік  кәсіби шеберлік  конкурсыДиплом І  орын
18Атчыбаева Индра«BestSkills» өңірлік  кәсіби шеберлік  конкурсыДиплом  ІІІ орын
19Өсербаев Ерболат«BestSkills» өңірлік  кәсіби шеберлік  конкурсыДиплом  ІІ  орын
20Сарт Мария«BestSkills» өңірлік  кәсіби шеберлік  конкурсыДиплом І  орын
21Мұратов Еламан«BestSkills» өңірлік  кәсіби шеберлік  конкурсы
«WorldSkills  Aktau» өңірлік  чемпионаты
Диплом ІІІ орын
 
Сертификат
22Хибасов ӘскербекТәуелсіздік – мәртебем»
республикалық байқауы
«Қолөнер»  номинациясы
Бас жүлде
23Бағысов РахымТәуелсіздік – мәртебем»
республикалық байқауы
«Қолөнер»  номинациясы
Бас жүлде
24Узбекова Ақжарқын«Тәуелсіздік – мәртебем»
республикалық байқауы
«Шығарма  жанры»  номинациясы
І  орын
25Әлжан Жансая«Тәуелсіздік – мәртебем»
республикалық байқауы «Көркем  сөз»  номинациясы
ІІ  орын
26Жусупова Жанна«Рухани  жаңғырудың  білім  беру  саласындағы өзектілігі», Үздік  ғылыми жобаДиплом
27Килибаева Бактыгул«Рухани  жаңғырудың  білім  беру  саласындағы өзектілігі», Үздік  ғылыми жобаДиплом
28Айшуакова Тилектес«Рухани  жаңғырудың  білім  беру  саласындағы өзектілігі», Үздік  ғылыми жобаДиплом
29Мухамедиева Шынар«Рухани  жаңғырудың  білім  беру  саласындағы өзектілігі», Үздік  ғылыми жобаДиплом
30Қойшыбаева Маржан«Болашаққа  бағдар: рухани  жаңғыру бағдарламасы  аясында мектепке  дейінгі, жалпы кәсіптік  және орта білім  беру ұйымдарының дене шынықтыру пәні  мұғалімдерінің  қашықтан өткізілген байқауыСертификат
31Жұмабаев Құрақбай«Болашаққа  бағдар: рухани  жаңғыру бағдарламасы  аясында мектепке  дейінгі, жалпы кәсіптік  және орта білім  беру ұйымдарының дене шынықтыру пәні  мұғалімдерінің  қашықтан өткізілген байқауыСертификат
32Ділманов Алтынғали«Болашаққа  бағдар: рухани  жаңғыру бағдарламасы  аясында мектепке  дейінгі, жалпы кәсіптік  және орта білім  беру ұйымдарының дене шынықтыру пәні  мұғалімдерінің  қашықтан өткізілген байқауыСертификат
33Бекқалиев Есқуат«Болашаққа  бағдар: рухани  жаңғыру бағдарламасы  аясында мектепке  дейінгі, жалпы кәсіптік  және орта білім  беру ұйымдарының дене шынықтыру пәні  мұғалімдерінің  қашықтан өткізілген байқауыСертификат
34Шоңғаева Жайна«WorldSkills  Aktau» өңірлік  чемпионатыСертификат
35Қуандықов Руслан«WorldSkills  Aktau» өңірлік  чемпионаты


«WorldSkills  Kazahstan»
V республикалық  чемпионаты
Сертификат


Сертификат
36Мухамедиева Шынар Мухамедиевна«Қазақстандықтардың әл ауқатының өсуі: заманауи  инновациялар мен  әдісте мелер» тақырыбындағы  техникалық  және  жалпы пәндер  оқытушыларының  арасындағы  облыстық  пеадгогикалық  оқуларыДиплом ІІІ орын

Білім алушылардың жетістіктері

Білім алушының аты-жөніЖетекшісі Қатысқан шарасыЖұмысының тақырыбыНәтижесі
1Мадиярова ҚуралайСарт Мария ТеңелқызыҚР  КҒА  ХІV Маңғыстау  облыстық  ғылыми-практикалық  конференция, информатика  секциясыИнформатика  және  ақпараттық  жүйелер  саласындағы  қазақ 
терминологиясының  өзекті   мәселелері
Сертификат
2Мадиярова ҚуралайСарт Мария Теңелқызы«Көлік  саласындағы  жаңа  технологиялар»  атты  V  облыстық  студенттердің  ғылыми-практикалық  конференцияИнформатика  және  ақпараттық  жүйелер  саласындағы  қазақ 
терминологиясының  өзекті   мәселелері
«М.Тынышпаев  атындағы  ҚазККА  Ақтау  көлік  колледжі»  ЖШС  сертификаты
3Гүлзира  НұрпейсоваСарт Мария ТеңелқызыИнформатика  пәні  бойынша  республикалық  қашықтық  олимпиадаСертификат  №660862
«Қала/аудан  ең  жақсы  нәтиже»  номинациясы, 2015ж
4Даулетяров  НұралдықСайлаганова  Рая  АлиевнаҚР  КҒА  ХV облыстық  ғылыми-практикалық  конференция, информатика  секциясы, математика  және  информатика  секциясыВирус  және  одан  қорғану  жолдарыІІ  дәрежелі  диплом
5Шаудірбаев  Сұлтан ТжКББҰ  білім  алушылары   арасындағы  «Менің колледжім- менің  болашақ  мамандығым»  атты  республи калық   байқауы, 3.11.2017ж.Менің колледжім- менің  болашақ  мамандығымСертификат
      19731
 Астана  2016
6Нурдаулетова  БаянТжКББҰ  білім  алушылары   арасындағы  «Менің колледжім- менің  болашақ  мамандығым»  атты  республи калық   байқауы, 3.11.2017ж.Менің колледжім- менің  болашақ  мамандығымСертификат
      19731
 Астана  2016 сәуір.
7Майырбек
ұлы  Әлімжан
Исатаев РахметуллаМаңғыстау  облысы  білім  басқармасы
«Каспий» педагогика  және  салалық  технологиялар колледжі
«Қазақ елі мыңжылдықтар  тоғысында : тарихи  сабақтастық  және  қазіргі  кезең» атты  облыстық  ғылыми  тәжірибелік  конференция
Баяндама
Сертификат
Жаңаөзен 2016 ,  мамыр
8Ығыбаев  БауыржанОтаралы  ЖұмасулуТжКББҰ  студенттерінің
Жалпы  білім  беру  пәндерінен  облыстық  олимпиадасы   
Қазақстан тарихыІІ дәрежелі  диплом
Ақтау , 2016
9Жарылғапова МадинаҚалмұратова ПеризатҚазақстан  республикасы Кіші  ғылым  академиясының XVІ  облыстық  ғылыми  тәжірибелік  конференциясыЭкологияДиплом  ІІІорын.
Ақтау,  2016
10Қонысбаев  ЖүсіпбекХайытбаева  АйнұрҚазақстан  республикасы Кіші  ғылым  академиясының XVІ  облыстық  ғылыми  тәжірибелік  конференциясыЭкологияСертификат
Ақтау,  2016
11Джакаев  КазретОспанов Турлан  ОрынтурлиевичТжКББҰ  студенттері  арасындағы  «Ақпараттық  және  мобильді  технологиялар  білім  беру  процесін  ұйымдастыру  үшін»  атты  облыстық  байқауы, 3.11.2017ж.



«Білім  беру  процесінде  қолданылатын  веб-сайттар  құрастыру» бағыты 
І  орын
12Өмірхан  НұржанНурумов  БакытжанТжКББҰ  студенттері  арасындағы  «Ақпараттық  және  мобильді  технологиялар  білім  беру  процесін  ұйымдастыру  үшін»  атты  облыстық  байқауы, 3.11.2017ж.
«Электронды, интерактивті  оқыту  құралдарының  жобасын  жасау»  бағыты 
І  орын
13Жолдасқалиев  АсқарАяпов  Елмұрат  ЗакарияұлыТжКББҰ  студенттері  арасындағы  «Ақпараттық  және  мобильді  технологиялар  білім  беру  процесін  ұйымдастыру  үшін»  атты  облыстық  байқауы, 3.11.2017ж.«Білім  беру  үрдісін  автоматтандыруға  арналған  мобильді  қосымшасы  мен   программалардың  жобасын  жасау»  бағыты  І  орын
14Айтбаева  Мөлдір
Тұрсынбай
қызы
Туребекова  Дамеш«Білім  планетасы» республикалық  қашақтық  сайысыҚазақ  халқының  ұлттық  әдет  ғұрып, салт  дәстүрлерінің  қазіргі  кездегі  қолданылуы мен  оның  тәрбиелік  маңызы
 
Маңғыстау  өңіріндегі  әшекей бұйымдары

Сертификат
 
 
 
 
 
 
 
 
Диплом  ІІІ дәрежелі 
11. 11. 2017 ж
15Қонысбаев  Жүсіпбек Туребекова  Дамеш«Білім  планетасы» республикалық  қашақтық  сайысыЕлбасы  Н.Ә. Назарбаев  еңбектеріСертификат
16Мұңалбаева  ГүлнұрТуребекова  Дамеш«Білім  планетасы» республикалық  қашақтық  сайысыҚазақстанның  болашағы  қазақ  тіліндеДиплом ІІ дәрежелі
Астана  қаласы, 2017 ж.
17Мұхангалиев  НұрасылМуканга
лиев  Айдос
«Білім  планетасы» республикалық  қашақтық  сайысыЖелдеткіштің  түрлері
Диплом ІІІ дәрежелі
Астана  қаласы, 08 .02.2018 ж.
18Жұматаев  Жарас Осербаев   Ерболат«Білім  планетасы» республикалық  қашақтық  сайысыИнжекторлы  қозғалтқыштарДиплом ІІІ дәрежелі
Астана  қаласы,  28 .01 .2018 ж.
19Айтымов  Абылай Осербаев   Ерболат«Білім  планетасы» республикалық  қашақтық  сайысыАвтокөліктердің жүріс  бөлігіне  ТҚ  көрсету Диплом ІІІ дәрежелі
Астана  қаласы,  28 .01 .2018 ж.
20Саламат  Бейбарыс Муканга
лиев  Айдос
«Білім  планетасы» республикалық  қашақтық  сайысыГазды  тиімді  жолмен  тасымалдауДиплом ІІІ дәрежелі
Астана  қаласы, 08 .02.2018 ж.
21Тойлыбайқызы ӘсимаХайтбаева Айнұр ЯхияқызыТжКББҰ  студенттері  арасында  Мұрын  жырау  Сеңгірбекұлы  атындағы  Маңғыстау  гуманитарлық  колледжінің  35  жылдығына  орай  ұйымдастырылған  «Рухани  жаңғыру: ұлт  келбеті – жастарға  бағыт»  атты  облыстық  студенттердің  ғылыми-тәжірибелік  конференциясыТақырыбы: «Рухани  жаңғыру – ұлттық  дамудың  ұлағатты  үлгісі»сертификат, 27.03.2018ж.
22Төреғалиев  ЖанаманДосанов  Колбай  ТолегеновичТжКББҰ  студенттері  арасында  Астана  қаласының  20  жылдығына  орай  ұйымдастырылған  «Студенттің  ғылыми  ізденіс  нәтижелері:  талдау  және  мәселелер»  атты  ІІІ  республикалық  студенттердің  ғылыми-практикалық  конференциясыБас  жүлде
 Ақтөбе  2018
23Тугелбаева  Айгерім Туребекова  ДамешТжКББҰ  студенттері  арасында  Астана  қаласының  20  жылдығына  орай  ұйымдастырылған  «Студенттің  ғылыми  ізденіс  нәтижелері:  талдау  және  мәселелер»  атты  ІІІ  республикалық  студенттердің  ғылыми-практикалық  конференциясыІІ дәрежелі  диплом
Ақтөбе 2018
24Өмірхан  Шәкәрім
Бағдатұлы
Туребекова  ДамешЖалпы, орта, техникалық  және  кәсіптік  білім  беру  ұйымдарының білім  алушылары  арасында  өткізілген «Поэзия меніменен  егіз бе  едің» республикалық интернет байқауыСертификат
30 579
25Тоқтамысова ӘсемайТуребекова  ДамешЖалпы, орта, техникалық  және  кәсіптік  білім  беру  ұйымдарының білім  алушылары  арасында  өткізілген «Поэзия меніменен  егіз бе  едің» республикалық  интернет  байқауы Сертификат
30 627
26Демеуов  МақсатКиноятова
Галия
Жалпы, орта, техникалық  және  кәсіптік  білім  беру  ұйымдарының білім  алушылары  арасында  өткізілген «Желбіре  жеңіс  жалауы»
республикалық  интернет  байқауы 
І дәрежелі  диплом
27Елубаева МайраҚазиева ГулнурТехникалық  және кәсіптік  білім  беру  ұйымдарының  студенттері  арасында  Аста на  қаласының  20 жылдығына  орай  ұйымдас тырылған  «Астананың  болашағы – ме нің  бақытым ның  кепілі » атты республи калық  ғылыми  практикалық   конференциясыДиплом  ІІІ дәрежелі 
Ақтөбе  2018
28Сексенбай ЖалғасЖусупова ЖаннаТехникалық  және кәсіптік  білім  беру  ұйымдарының облыстық ғылыми-тәжірибелік конференцияДиплом  І  дәрежелі
Ақтөбе  2018
29Бақыт ӘділетХибасов ӘскербекҚР  КҒА  «ЕГЕМЕН  ЕЛДІҢ  ЕЛОРДАСЫ»  атты  ХVІІІ  облыстық  ғылыми-тәжірибелік  конференция Тарих секциясыДиплом  І  дәрежелі
30Қонысбаев  Жусіпбек  БердибайулыХайтбаева  Айнур  ЯхияқызыҚР  КҒА  «ЕГЕМЕН  ЕЛДІҢ  ЕЛОРДАСЫ»  атты  ХVІІІ  облыстық  ғылыми-тәжірибелік  конференция, өлкетану  секциясы Шипалы  суымен  әйгілі  болған  мекенСертификат
31Өмірхан  Шәкәрім БағдатұлыКиноятова  ҒалияҚР  КҒА  «ЕГЕМЕН  ЕЛДІҢ  ЕЛОРДАСЫ»  атты  ХVІІІ  облыстық  ғылыми-тәжірибелік  конференцияЭкология секциясыСертификат
32Жанадилов  Бекарыс  Дүйсенбек
ұлы
Жусупова ЖаннаҚР  КҒА  «ЕГЕМЕН  ЕЛДІҢ  ЕЛОРДАСЫ»  атты  ХVІІІ  облыстық  ғылыми-тәжірибелік  конференцияЭкология секциясыСертификат Ақтау 2018
33Нұрматова  ГулмираТуребекова  ДамешҚазақстан  халқының Тілдер  күніне орай  «Тіл тұтастығы  ел  тұтастығы» атты республикалық  сырттай  байқауыныңМәнерлеп оқу номинациясы
Презентация
Диплом  ІІІ  дәрежелі 
34Өмірхан  ШәкәрімМаңғыстау  облысы   тілдерді  дамыту, архивтер  мен құжаттама  басқармасыЕлбасы  Н.Ә. Назарбаевтың
«Ұлы  даланың  жеті  қыры » бағдарламалық  мақаласын  жүзеге  асыру  мақсатында 
«Mangystau GUP –ІІ» облыстық  пікірсайыс
«Үздік  талпыныс»
Диплом
Ақтау  2018
35Демеуов МақсатМаңғыстау  облысы   тілдерді  дамыту, архивтер  мен құжаттама  басқармасыЕлбасы  Н.Ә. Назарбаевтың
«Ұлы  даланың  жеті  қыры » бағдарламалық  мақаласын  жүзеге  асыру  мақсатында 
«Mangystau GUP –ІІ» облыстық  пікірсайыс
«Үздік  талпыныс»
Диплом
Ақтау  2018
36Бақыт ӘділетАяпов ЕлмұратЕсенов  Университеті
Жастар жылы  аясында  ұйым дастырылған «Жас  кәсіпкер -2019» жобасы
NB сенсор жобасыІІ орын  диплом
37Мұқанғалиев НұрасылАяпов ЕлмұратЕсенов  Университеті
Жастар жылы  аясында  ұйым дастырылған «Жас  кәсіпкер -2019» жобасы
NB сенсор жобасыІІ орын  диплом
38Шығырбаев РахымбекӘбдиева Сандуғаш«Болашаққа бағдар нәтиже ге бағытталған  кәсіби білім» колледж  студенттері  мен  жоғары сынып  оқушы ларына арнал ған  ғылыми тәжірибелік  конференция«Arduino  микроконтроллерін  пайдаланып күн трекерін  жасау»Сертификат
39Зиннуллаев БіржанҮсенов Сәрсен«Болашаққа бағдар нәтиже ге бағытталған  кәсіби білім» колледж  студенттері  мен  жоғары сынып  оқушы ларына арнал ған  ғылыми тәжірибелік  конференцияМамандығым – үмітімСертификат